Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
ДЕШТАБЕЛЕР
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

ДЕШТАБЕЛЕР

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
23-06-16
Переглядів: 493
№ 98743
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка по Україні, Доставка до кордону
Розташування: Польща показати на мапі
ДЕШТАБЕЛЕР
ДЕШТАБЕЛЕР

Дештабелер ящиків призначений для дештабелирования стопок ящиків з живою птицею (7 або 8 ящиків в стопці) і подачі ящиків по одному на ланцюговий дворядний транспортер. Дане обладнання монтується в приміщенні прийому живої птиці.
Будова
Дештабелер складається з наступних елементів:
• Рама з нержавіючих профілів. В рамі змонтовані гумові ніжки, призначені для установки дештабелера за рівнем.
• Транспортер ланцюгової дворядний, виготовлений з нержавіючої сталі. Спеціальна ланцюг транспортера виготовлена з сертифікованого пластику. Привід з моторедуктора передається на ланцюгу через вал зі сталевими зубчастими колесами.
• Підйомний стіл виконаний з листової кислотостійкої нержавіючої сталі. Підйом столу реалізований за допомогою ножничного механізму, приводящегося в дію гідроциліндром.
• Захоплення ящиків, елементи захоплюючого механізму виконані з кислотостійкої нержавіючої сталі, а смуги захоплення виконані з сертифікованого пластику. Механізм приводиться в дію за допомогою гідроциліндра.
• Індукційні датчики, які відповідають за автоматизацію процесу дештабелирования.
Принцип дії
Стопки ящиків подаються в дештабелер ножичним транспортером, встановленим безпосередньо перед дештабелером і ланцюговим дворядним транспортером дештабелера. Після позиціонування в певному місці двох стопок ящиків, транспортер зупиняється, а підйомний стіл піднімає стопки на таку висоту, щоб захоплення притримав другий знизу ряд ящиків. Стіл з нижнім рядом ящиків опускається, а транспортер виводить ці два ящики з дештабелера. Після виходу ящиків, стіл піднімається до найвищого пункту, захоплення відпускає стопки, потім стіл опускається до рівня, що дозволяє захоплення притримати другий знизу ряд ящиків. Стіл опускається і т. д. до повного спустошення дештабелера.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Андрей
Організація: ПКП "ШЛЯХЕТ СТАЛЬ" (P.P.H.U. "Szlachet Stal" W. i G. Sendalscy sp.j.)
Телефон:
+380 93 4672305
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору