Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Лінія для напування птахів Lubing
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Лінія для напування птахів Lubing

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
04-01-17
Переглядів: 76
№ 142478
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ показати на мапі
Власник ТД Фаворит
Лінія для напування птахів Lubing
Лінія для напування птахів Lubing
Серед компаній, що виробляють системи напування, особливе місце займає фірма «LUBING» (Німеччина), вже понад 40 років виробляє ніпеля для сільськогосподарського тваринництва.

LUBING -Німеччина повністю відповідає вимогам сучасного промислового вирощування птиці. Гнучка конструкція системи дозволяє без особливих зусиль переобладнати її для напування практично будь-якої птиці. В лініях напування використовуються тільки ніпелі з високоякісної нержавіючої сталі, які вкручені в трубу на заводі за допомогою спеціального обладнання, що дозволяє їм довше залишатися герметичними, і позбавляє замовника від зайвих операцій при монтажі системи.
Постійно в наявності на складі лінії напування на 15 ніпелів.

Лінія для напування птахів Lubing Являє собою систему труб та інших елементів, які використовуються на птахофабриках для напування птиці.

Лінія напування в зборі являє собою пластикову трубу з отворами, в які машинним способом вкручені ніпеля, під ніпеля кріпитися каплеулавливающая чаша. На кінці кожної труби встановлена муфта з кислотостійкої гуми, яка з'єднує між собою дві суміжні труби. Муфта закріплюється на трубах за допомогою двох хомутів з нержавіючої сталі.

До складу лінії напування входять наступні елементи:
 • труби напування,
 • регулятори тиску,
 • сапуны,
 • ніпеля,
 • чашечки для труби,
 • ребра жорсткості,
 • редуктора,
 • кріпильний матеріал,
 • ролики,
 • антинасестная система (шок).
 • вузол водопідготовки

Труби збираються в єдину систему в залежності від довжини будівлі.

Т. к. лінії напування на птахівничих підприємствах мають велику довжину (98 м) поверх труби за допомогою спеціальних кріпильних елементів встановлюється алюмінієвий дельта-профіль, що забезпечує необхідну жорсткість при експлуатації і допомагає звести до мінімуму можливість викривлення труб по довжині. На кожен дельта профіль встановлюється пластиковий тримач з отвором у верхній частині. Зверху на жовтому тримачі кріпиться шокер. Зважаючи на те, що у птиці існує необхідність у пошуку сідала, вони часто використовують лінію напування як сідала. Тому для забезпечення довговічності служби устаткування, що поставляється, і щоб уникнути пошкодження птахом дорогих елементів (лебідки, тросів, алюмінієвих профілів і труб) в комплекті обов'язково поставляється антинасестная система (шок).

Для регулювання висоти всі лінії напування підвішуються за допомогою троса в пластиковій оплітці і висота регулюється за допомогою лебідки (трос і лебідка поставляються окремо за бажанням замовника).
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: ТД Фаворит
Організація: ТД Фаворит
Телефон:
+380 50 5020019
+380 50 6033570
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору