Вагове обладнання Генератори і електростанції Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Электронаващиватель
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Электронаващиватель

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для бджільництва
20-10-16
Переглядів: 419
№ 121778
Розташування: Україна, Харківська область, Ізюмський район, Ізюм показати на мапі
Бджолярі готові зробити все, щоб бджола комфортабельно себе відчувала і приносила бажаний мед. Для спрощення побудови сот, в рамку, як основа, поміщають пластину штучної вощини. Способи закріплення вощини в рамці всілякі. Для значного обсягу роботи, комфортабельним і вигідним є наващивание. Насамперед, матка не ігнорує комірки з дротом при кладці яєць, а це сприятливо позначається на майбутній сім'ї. Ще одна позитивна причина, по якій цей прийом є ефективним - це швидкість самокрепления вощини до рамкової дроті.
Процес наващивания відбувається за рахунок розігрівання армованої дроту электронаващивателем, завдяки чому відбувається введення її всередину листа вощини.
Электронаващиватель зроблений за образом електричного трансформатора з подачею постійного струму 220/12В.
Головна вимога при наващивании, це натяг дротів - воно повинно бути граничним. Під час нагрівання дріт може змінюватися і подовжуватися, а погане натяг може повести її.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору