Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Електроніж Гуслия 70W/12V 28см для розпечатування стільників
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Електроніж Гуслия 70W/12V 28см для розпечатування стільників

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для бджільництва
30-08-18
Переглядів: 61
№ 211305
Розташування: Україна, Харківська область, Ізюмський район, Ізюм
Додаткова інформація: російська
Электронож Гуслия 70W/12V 28см для распечатывания сот
Электрический нож украинского производства для распечатывания сот. Его лезвие сделано из нержавеющей стали. На всех краях оно тонко обостренное, благодаря чему лезвие легко врезается в соты.
Ручка электрического ножа изготовлена ​​из дерева, предотвращает скольжение в руке во время применения. Ее диаметр 2.5 см, длина - 11.5 см. Ручка удобная и устойчивая. К ней прикреплен электрический провод длиной 2 м.
Общая характеристик ножа для распечатывания сот:
  • Длина лезвия ножа - 28 см;
  • Ширина лезвия - 4 см;
  • Рабочее напряжение - 12 V;
  • Рабочая температура - 70-90 градусов;
  • Мощность 70 Вт;
  • Время нагрева до рабочей температуры - 30-40 с;
  • Длина электрического шнура - 2 м;
  • Вес ножа - 350 г.
При срезании бруса нож охлаждается. Нагревается он в незадействованном состоянии. За это время пчеловод можетподготовить к обработке следующую рамку.
Внимание! Оставлять электрический нож без работы включенным больше чем на 5 мин, категорически запрещается. Это можетпривести к перегреву.
После применения нож необходимо помыть и высушить. Хранить в сухом месте. При правильном применении и уходе нож на пасеке прослужит долговечно.
Производитель - «Павик» Украина
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору