Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Летковий загороджувач нижній пластмасовий
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Летковий загороджувач нижній пластмасовий

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для бджільництва
30-03-17
Переглядів: 464
№ 134130
Розташування: Україна, Харківська область, Дергачівський район, Дергачі показати на мапі
Власник Инвентарь пчеловода от производителя Uley.in
Додаткова інформація: російська
Больше товаров для пчеловодства сморите на сайте: http://www.uley.in/shop/
Предназначен для регулирования размеров летка в улье, защиты гнезд пчел от проникновения мышей и закрывания летка при транспортировке ульев с пчелами.
Летковый заградитель изготовлен из пластмассы. Состоит из накладки на улей с 16-тью отверстиями для прохода пчел и двух зелёных задвижек. За счёт передвижения задвижек, создаётся нужное количество проходов для пчел, а также обеспечивает закрытие нижнего летка и защиту от проникновения грызунов.
Заградитель крепится на прорезь летка 5-ю шурупами (саморезами), гвоздиками через специальные отверстия в накладной пластине.
Габаритные размеры, мм:
Длина — 315
Ширина — 40
Толщина — 6
Вес — 46 грамм
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору