Вагове обладнання Генератори і електростанції Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Медогонка 4х рамкова НЕРЖАВІЙКА
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Медогонка 4х рамкова НЕРЖАВІЙКА

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для бджільництва
27-09-16
Переглядів: 1331
№ 119471
Розташування: Україна, Харківська область, Ізюмський район, Ізюм показати на мапі
Висока продуктивність при відкачуванні меду важлива для бджолярів. Особливо якщо потрібно обробити рамки з великої кількості вуликів – влітку багато вивозять пасіку.
Медогонка 4-х рамкова чудово підійде для роботи в польових умовах – у годину, можна відкачувати до 78 кг меду, що є високим показником продуктивності. Зазвичай бджолярі обмежені в часі, яке необхідно в тому числі на відбір рамок і відновлення гнізда.
Бажано провести основні роботи в денні години, коли бджоли старанно зайняті медозбором. Чим вище сонце, тим комахи менш агресивні, не так болісно реагують на втручання у звичний уклад, а після закінчення робіт швидше заспокоюються і відновлюють мікроклімат у вулику.
Ще одна безперечна перевага: медогонка 4-х рамкова зручна в транспортуванні. Висота бака разом з редуктором становить 900 мм, діаметр бака – 625 мм, вага – близько 30 кг
Для виготовлення ємності (баки) застосовуються різні метали – алюміній, оцинкована і нержавіюча сталь. Комплектується медогонка 4-х рамкова касетами двох видів – поворотними або неповоротними, які також можуть бути виготовлені з різних металів. Медогонки з поворотними касетами допомагають прискорити процес відкачування меду.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору