Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Паспорт Пасіки (Ветеринарно-Санітарний)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Паспорт Пасіки (Ветеринарно-Санітарний)

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для бджільництва
29-03-17
Переглядів: 159
№ 132133
Розташування: Україна, Харківська область, Дергачівський район, Дергачі показати на мапі
Власник Инвентарь пчеловода от производителя Uley.in
Додаткова інформація: російська
Больше товаров для пчеловодства смотрите на сайте http://www.uley.in/shop/
Ветеринарно-Санитарный паспорт пасеки. 
Документ для регистрации пасеки. Все пчеловоды могут зарегистрировать свою  пасеку. Идеально оформить паспорт одновременно с открытием журнала пасечного учета.
Паспорт можно оформлять  на каждую пасеку, не смотря на форму собственности и количества ульев (пчелосемей). Его может оформить  пчеловод-любитель, содержащий пасеку, и юридическое лицо, занимающееся пчеловодством в промышленном масштабе. На оформление паспорта пасечного учета не влияет кол-во ульев, местность и регион расположения.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору