Вагове обладнання Генератори і електростанції Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Поїлка для бджіл
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Поїлка для бджіл

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для бджільництва
21-10-16
Переглядів: 273
№ 121802
Розташування: Україна, Харківська область, Ізюмський район, Ізюм показати на мапі
Поїлка для бджіл d=175 мм призначена для напування бджіл у літній період. Принцип використання пристосування простий – стандартна скляна банка місткістю від 0,5 л до 3 л обертається догори дном. Вода знаходиться в жолобках на дні поїлки і постійно заповнює об'єм. Захисна сітка перешкоджає прямому контакту бджіл з водою – загибель комах і засмічення поїлки виключені.
Поїлка для бджіл d=175 зручна для застосування на великих пасіках. Розширений діаметр сіточки розрахований на значну кількість бджіл, одночасно прилітають на водопій.
При розстановці вуликів на пасіці слід розрахувати кількість напувалок, їх розташування, щоб всі сім'ї мали рівновіддалений доступ до води. Ідеальне розташування точок водопою – біля кожного вулика. Так комахою не доведеться здійснювати перельоти з запасом води. Економія життєвого ресурсу, що позитивно позначається на активності та продуктивності бджіл.
Багато бджолярі по-старому пристосовують на пасіці розрізані навпіл автомобільні покришки, тазики та інші ємності. Це негігієнічно, що само собою знижує якість пиття для бджіл, які часто гинуть у воді. Відкриті поїлки стають об'єктами уваги інших комах, птахів.
Рекомендується додавання у воду солі, краще всього морський, препаратів, що містять вітаміни, мікроелементи, необхідні для активного і повноцінного розвитку сімей. Поїлка для бджіл d=175 закритого типу, тому випаровування води мінімально. Отже, не буде порушуватися концентрація корисних речовин, що важливо з точки зору дозування добавок – бджільництво вимагає ретельного дотримання пропорцій ліків та інших засобів підтримки комах.Великий вибір в нашому интернет-магазине:medok-sobiraem.sytto.com
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору