Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Привід медогонки електричний 12В 90Вт + Стимовіт в подарунок
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Привід медогонки електричний 12В 90Вт + Стимовіт в подарунок

2 300,00 грн.
≈ 77,39 EUR
≈ 82,28 USD
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
13-01-17
Переглядів: 1962
№ 81481
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна
Власник Ардена
Привід медогонки електричний 12В 90Вт + Стимовіт в подарунок
Електропривод для медогонки призначений для використання на пасіках при виробництві товарного меду в польових та стаціонарних умовах. Потужність 90 Вт.

Електропривод до медогонки реверсний (90 Вт)
Електропривод для медогонки призначений для використання як на великих , так і маленьких аматорських пасіках при виробництві товарного меду в польових та стаціонарних умовах. Застосування даного електричного приводу різко скорочує трудомісткість робіт і витрати часу при відкачки товарного меду і як наслідок отримання більшої кількості меду. Інструкція з використання електромеханічного приводу для  медогонки
1. Призначення.   Електромеханичний привід медогонки (далі - електропривод) призначений для обертання робочого механізму відцентрової медогонки (як хордової так і радіальної). Він стабілізує швидкість обертання, яка не залежить від навантаження, від кількості меду в сотах, тертя в підшипниках та інших факторів. Використання електроприводу скорочує кількість ручної праці і підвищує продуктивність при відкачуванні меду як у польових, так і в стаціонарних умовах. Електропривод може обертати медогонку з наперед заданою швидкістю і протягом заданого відрізку часу.  
2. Технічні характеристики.   Імпульсний привід, двигун на підшипниках, реверс. Напруга живлення електроприводу - постійна напруга 12 Ст. (акумулятор) Кількість вживаного електрики -1,2 А / год. Акамулятора 55А вистачає на 3 -4 дні роботи. Живлення електроприводу може здійснюватися від мережі 220В (для цього необхідний спеціальний перехідник-трансформатор). Регульована швидкість обертання-60-200 об/хв. Регульоване час - 1-10 хв. Напрямок обертання – задається. Час роботи - тривалий  
3. Елементи управління та індикації.   Регулятор «Обороти» - встановлює швидкість обертання. Регулятор «Таймер» - встановлює проміжок часу роботи. Тумблер «Направлення» - змінює напрямок обертання. Зелений індикатор - включено, напруга в межах допуску. Жовтий індикатор показує, що двигун повинен обертатися. Червоний індикатор - напруга нижче норми, U ≤ 10,8 ± 0,2 До 4.
4. Склад електромеханічного приводу. Електромеханічний привід складається з електродвигуна постійного струму і блоку управління двигуном. Блок управління двигуном забезпечує: - Напрямок обертання двигуна; - Швидкість обертання, незалежно від кількості меду в рамках; - Час обертання; - Визначення нижньої межі напруги живлення.
5. Робота з медогонкой, обладнаної електроприводом.
5.1. Підключіть електропривод до автомобільного 12-вольтовому акумулятора або до джерела живлення напругою 11 ... 15В і максимальним струмом 15А. При цьому повинна засвітитися зелений сигнал. Якщо він не загориться, потрібно перевірити полярність підключення. При заниженому напрузі загориться червоний сигнал, медогонка не буде обертатися.
5.2. Встановіть тумблер напрямку обертання в середнє положення. До цього тумблер міг перебувати в будь-якому положенні. Запуск медогонки завжди здійснюється з середнього положення тумблера.
5.3. Встановіть ручкою «Час» необхідний проміжок часу в межах 1 ... 10 хвилин.
5.4. Встановіть ручку «Обороти» в потрібне положення.
5.5. Увімкніть двигун, перевівши тумблер «Направлення» в необхідне положення. При цьому включиться жовтий сигнал, який показує, що двигун підключений. Двигун почне розкручувати медогонку, плавно збільшуючи швидкість, до досягнення встановленої швидкості ручкою «Обороти».
5.6. Для відключення медогонки необхідно перевести тумблер «Направлення» в середнє положення. Якщо був встановлений таймер, медогонка вимикається, після закінчення встановленого проміжку часу.
5.7. Коли заряд акумулятора буде використано і напруга на акумуляторі впаде до рівня 10,6-10,8 В включиться червоний сигнал «Аварія». Включення сигналу «Аварія» свідчить про те, що акумулятор необхідно зарядити.

Електропривод дуже компактний, легко настроюється і встановлюється на  медогонки. Живиться від акумулятора. Потужність електроприводу 90 Ват.
У комплектацію входять: 1. Електропривод з блоком управління, датчиком обертання медогонки і кріпленням в зборі 2. Шків з кріпленням (діаметр отв. 14 мм) 3. Ремінь 4. Магніт датчика обертання медогонки 5. Інструкція з експлуатації
Виробник: Україна
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Оксана Николаевна
Організація: Ардена
Телефон:
+380 44 303 9326
+380 67 447 8955
+380 95 714 3580
+380 63 792 3181
Факс: +380 44 303 9326
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору