Вагове обладнання Генератори і електростанції Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Продам вулики
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Продам вулики

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для бджільництва
19-07-16
Переглядів: 131
№ 142980
Розташування: Україна, Дніпропетровська область показати на мапі
Купуй без посередників !!!
Наше виробництво працює на кількості клієнтів, а не на завищенні цін на вулика !
Виробництво спеціалізується тільки на виготовлення багатокорпусних вуликів. Працюючи над одним видом вуликів, ми домоглися всіх витриманих розмірів,якості і характеристик.
1.Дада(300)-він може складатися як з одного корпусу, так і з трьох. Так-ж застосовують, Магазинний корпус (145),як надставкою. Вулика Дадан(300)ви у нас можете придбати як 1o і 12 рамкові.
2.Рута (230)
3.Магазинні (145)
В основному, ми намагаємось постійно підтримувати необхідну кількість вуликів на складі. Є моменти, коли навіть потреби нашого товару перевищують його кількість на складі. У такому случие ми визначаємо для себе терміни виготовлення вуликів і повідомляємо їх клієнту протягом доби. В іншому випадку ми просто відмовляємо клієнта, і не починаємо морочити голову, як це роблять інші.
Характеристика
1.Вологість 8-12%
2.Деревна порода-Сосна
3.Товщина стінки-35мм.
4.Вага-двухкорпусного вулика Дадан(300) 25-27 кг.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору