Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Продам вулики бджолині
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Продам вулики бджолині

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для бджільництва
22-04-16
Переглядів: 80
№ 134927
Розташування: Україна, Сумська область, Охтирський район, Охтирка показати на мапі
Додаткова інформація: російська
Среда обитания пчелы – липа.  Предлагаем улья двух стенные .   Первая стенка 20 мм.( материал сосна или тополь) , вторая стенка 15 мм. ( вагонка липовая). Трех корпусный  улей используют для содержания пчелиных семей, в основном на крупных пасечных усадьбах. 1 –й корпус на 300 мм. 2-й  корпус на 230 мм.3-й  корпус на 145 мм.
 В комплект входит: три корпуса,  дно, потолочина ,  крышка ( без оцинковки ). Каждый корпус вмещает 10  рамок, в передней стенке находится верхний леток с прилетковым бруском. Возможна оцинковка кришки и  покраска улья , Учтем все ваши пожелания. тел.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору