Вагове обладнання Генератори і електростанції Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Продам вулики бджолині
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Продам вулики бджолині

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для бджільництва
22-04-16
Переглядів: 61
№ 134927
Розташування: Україна, Сумська область, Охтирський район, Охтирка показати на мапі
Середовище проживання бджоли – липа. Пропонуємо вулики двох стінні . Перша стінка 20 мм( матеріал сосна або тополя) , друга стінка 15 мм. ( вагонка липова). Трьох корпусний вулик використовують для утримання бджолиних сімей, в основному на великих пасечных садибах. 1 –й корпус на 300 мм. 2-й корпус на 230 мм. 3-й корпус на 145 мм.
В комплект входить: три корпуси, дно, потолочина , кришка ( без оцинкування ). Кожен корпус уміщує 10 рамок, в передній стінці знаходиться верхній льоток з прилетковым бруском. Можлива оцинковка кришки та фарбування вулика , Врахуємо всі ваші побажання. тел. 0669648836.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору