Вагове обладнання Генератори і електростанції Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Рамка збита з дротом і з втулками.
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Рамка збита з дротом і з втулками.

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для бджільництва
08-10-16
Переглядів: 58
№ 141190
Розташування: Україна, Харківська область, Ізюмський район, Ізюм показати на мапі
Рамка В ЗБОРІ для вулика РУТА 470ммх230мм і ДАДАН 470ммх300мм, з натягнутим дротом і Латунними втулками. Матеріал виробу — липа.
Рамка складається з 4 планок: Однієї верхньої довжина 470мм, двох бічних за 230 мм і 300 мм і однієї нижньої 435 мм
Рамка відповідає стандартам. Щоб придбати оптом або в роздріб спеціальний одяг для роботи з вуликами, а також обладнання для виробництва меду, телефонуйте за номером 097 66 888 72;099 603 88 87. Наші досвідчені фахівці із задоволенням відповідять на всі ваші запитання.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору