Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Рефрактометр для меду RHB-90ATC, 3 шкали 58-90% Brix, вологість 12-27%
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Рефрактометр для меду RHB-90ATC, 3 шкали 58-90% Brix, вологість 12-27%

795,00 грн./шт.
≈ 26,74 EUR/шт.
≈ 28,43 USD/шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
27-07-16
Переглядів: 15
№ 143742
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна показати на мапі
Рефрактометр для меду RHB-90ATC, 3 шкали 58-90% Brix, вологість 12-27%
Рефрактометр RHB-90ATC призначений для визначення щільності меду, змісту цукру і вологи в меді.

Застосовується при вимірюванні сахаристисти паст і густих речовин: цукрового сиропу, меляси, меду, джему, пюре.
Визначення вологості меду рефрактометром виправдало себе при рутинному контролі. Мед гігроскопічний, це означає, що він легко поглинає воду. Така властивість меду може привести до його псування, тому мед потрібно зберігати в сухому місці. Оцінити візуально водність при відкачуванні меду або купівлю на ринку важко, оскільки різні сорти меду при органолептичній оцінці мають різну в'язкість.

Рефрактометр повинен мати кожен бджоляр. Без визначення вологості меду важко визначити зрілий мед чи ні. При відкачуванні не зрілого меду існує величезний ризик закисання всієї партії відкачаного меду, яка за ціною не порівнянна з ціною рефрактометра. Зрілий мед за Гостом повинен містити не більше 21% вологи. Завдяки рефрактометру бджоляр зможе прийняти заходи для зменшення вологості в меді для уникнення псування цінного продукту. Відомо, що незрілий мед, вміст води в якому перевищує 21%, що при сприятливих умовах легко піддається бродінню.

Переваги моделі RHB-90ATC :

1. Має три шкали для визначення параметрів меду: рефрактометр для меду 3 в 1

o Brix 58-90% для вимірювання вмісту цукру

o 38-43 be° (baume) шкала Боме показує щільність меду

o 12-27% показує водність (вологість) меду

2. Простий в обігу і проведенні вимірювань. Обов'язковими вимогами експлуатації кишенькового рефрактометра є протирання м'якою ганчірочкою призми і прозорої пластини після кожного застосування і оберігання від попадання у воду.

3. Не вимагає ніяких джерел живлення. Використовує навколишній світ, працює без додаткового живлення (батарей, акумулятора і т. д.).

4. Автоматична компенсація температури (atc). Пристрій не вимагає перекалібрування при змінах температури, оскільки забезпечений автоматичною температурною компенсацією.

Технічні характеристики:

· Діапазон вимірювання:

58-90% Brix

38-43 be° (baume)

12-27%

· Ціна ділення:

0.5% Brix

0.5 be° (baume)

1% води

· Точність:

±0. 5% Brix

±0. 5 be° (baume)

± 1% води

· Автоматична компенсація температури (atc)

· Довжина: 140 мм

· Вага: 230

Правила експлуатації
Існують певні правила поводження з приладом, це стосується дотримання обережності. Ви повинні уникати вібрації і ударів при роботі з рефрактометром, в результаті яких може відбутися порушення налаштувань. Після закінчення роботи з приладом необхідно з особливою ретельністю очищати поверхню призми за допомогою м'якої серветки. Перед зняттям зразка необхідно нанесення краплі води на призму, що важливо для порушення контакту між самою призмою та досліджуваним зразком. Витираючи поліровані грані призми, треба проявляти особливу акуратність, щоб уникнути пошкодження полірування. Слідом за цим призма протирається м'якою серветкою, поки його поверхня не буде блищати. Коли чистка завершена, рефрактометричний блок деякий час повинен знаходитися у відкритому стані. Це необхідно для забезпечення випаровування рідини.

Аксесуари в комплекті: піпетки - 10 шт., керівництво з експлуатації, міні-викрутка, м'який захисний чохол.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Дмитрий
Організація: Дмитрий
Телефон:
+380 50 938 3029
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору