Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Вулики для бджіл
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Вулики для бджіл

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для бджільництва
29-09-16
Переглядів: 145
№ 152353
Розташування: Україна, Сумська область показати на мапі
Додаткова інформація: російська
Улей 10-рамочный, двух корпусный на рамку Дадан 300. Дно, 2 корпуса на 300 рамку, подкрышник, крыша - 550 грн. Материал сосна. Все размеры по стандарту.
Так же имеються в наличии рамки для ульев, Дадан, Рута, и магазинная. Рамки с разделителем Гофмана и без. Отправим в любой город Украины перевозчиками. Звоните.
Подробнее:
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору