Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Утеплювач «Агроволокно» на бічну стінку вулика 45х35 см
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Утеплювач «Агроволокно» на бічну стінку вулика 45х35 см

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для бджільництва
18-03-17
Переглядів: 605
№ 150224
Розташування: Україна, Харківська область, Дергачівський район, Дергачі показати на мапі
Власник Инвентарь пчеловода от производителя Uley.in
Додаткова інформація: російська
Предназначен для утепления боковых стенок пчелиных ульев. Используется в ульях типа «Лежак» и многокорпусных ульях (в нижнем корпусе).
Материал — Агроволкно — это очень легкий, экологически чистый, долговечный нетканый материал, изготовлен из полипропиленового волокна — соединения, которое не выделяет в окружающую среду никаких токсичных веществ.
Наполнитель- синтепон. Утеплитель не набирает влагу, в отличие от ватина. Держит тепло, пропускает воздух. Осы и пчелы не могут прогрызть этот материал.
Габаритные размеры на многокорпусный улей:
Длина – 450 мм
Ширина – 350 мм
Высота – 12 мм
Вес — 0,2 кг
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору