Вагове обладнання Генератори і електростанції Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
ВАРОМОР - димова гармата.
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

ВАРОМОР - димова гармата.

1 500,00 грн./шт.
≈ 53,16 EUR/шт.
≈ 57,87 USD/шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
27-09-16
Переглядів: 434
№ 121953
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка по Україні
Розташування: Україна, Харківська область, Ізюмський район, Ізюм показати на мапі
ВАРОМОР - димова гармата.
Ураження бджіл паразитичними кліщами вароа обертається серйозними проблемами для комах. Розвиток неповноцінних, ослаблених бджіл і як наслідок зниження продуктивності сім'ї аж до загибелі – такий підсумок навали паразитів. Бджоли беззахисні перед непроханими гостями і потребують своєчасної допомоги.
Високий результат у боротьбі з кліщами демонструє димова гармата «Варомор». Назва вельми красномовно – варроа в буквальному сенсі слова вымаривают за допомогою спеціального розчину, яким окурюють бджіл. Роботи проводяться, коли вся сім'я в зборі після закінчення денного літа.
Дим-пушка «Варомор» являє собою конструкцію, що складається з робочого бачка, який з'єднаний з газовим пальником, забезпечує випаровування препарату. Пальник працює від портативного газового балончика. Важливо зберігати герметичність системи.
В якості основи для розчину використовуються наступні речовини:
• щавлева кислота;
• тимол;
• біпін;
• тактик;
• тау-флювалинат;
• флювалинат.
Перші два компоненти вважаються більш екологічними. Діє «Варомор» наступним чином: під час дії парів препарату бджоли відчувають сильне роздратування, починають дуже активно рухатися і тим самим покращують процес осипання кліщів.
Вводиться ліки через нижній льоток. В залежності від активності компонентів необхідно від 1-2 (тау-флювалинат, флювалинат) до 4-5 (щавлева кислота, тимол) впорскувань. У вітряну погоду слід прикрити літки на 15-20 хвилин.
Серед заходів, якщо використовується димова гармата «Варомор», можна виділити 45-денний строк між проведенням процедури і першим відкачуванням меду. Тобто сім'ю лікують або на початку сезону, або чекають останнього медозбору. Щоб обробити всіх бджіл, в тому числі і тільки що вийшли з стільників, обкурювання проводиться в 4 прийоми. Проміжок між процедурами – 3 дні.
Найефективніше «Варомор» використовувати восени, при низьких температурах (+2+8 °С). У цьому випадку обсипалися варроа відразу гинуть, а для вирішення проблеми достатньо 1-2 обкурювання. Інтервал – 3-4 дні.
При роботі з пристроєм необхідно дотримувати правила техніки безпеки, застосовувати респіратор і чітко слідувати інструкції.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Наталья
Організація: Пчеловодная одежда и инвентарь
Телефон:
+380 95 1511595
+380 97 6688872
+380 93 6688871
+380 99 6038887
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору