Вагове обладнання Генератори і електростанції Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Воскотопка парова
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Воскотопка парова

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для бджільництва
21-10-16
Переглядів: 14
№ 151988
Розташування: Україна, Харківська область, Ізюмський район, Ізюм показати на мапі
З необхідністю переробки суші стикаються всі пасічники. Рамки поступово приходять в непридатність, особливо якщо були пошкоджені в процесі експлуатації. Перед зимовим сезоном воскотопка парова ВТП 17 л (нержавійка) дозволяє вирішити проблему боротьби з восковою міллю. Переробка заражених рамок – відмінний спосіб позбавлення від паразитів.
Конструктивно обладнання складається з двох циліндричних ємностей. У внутрішньому кожусі передбачені отвори для виходу пари. Воскове сировину завантажують в спеціальну корзину. Її поверхня перфорована.
Воскотопка парова ВТП 17 л (нержавійка) у верхній частині оснащена отвором, куди заливають воду, бажано очищену дощову – вона м'яка, не містить зайвих домішок. Адже надалі віск може знову відправиться в вулики в якості вощини.
Далі пристосування ставлять на пічку. По мірі нагрівання стільників і розплавлення воску спеціального крана починає стікати сировину. Його потрібно вийняти з води, яка стікає в ємність (конденсований пар), зіскоблити утворився сміття.
Воскотопка зручна тим, що на переробку сировини не витрачається багато часу і сил. Компактні габарити дозволяють використовувати інвентар прямо на пасіці, що значно спрощує логістику і допомагає раціоналізувати діяльність бджоляра.
Нержавіюча сталь, з якої виготовлений інвентар, гарантує довговічність експлуатації при належному догляді. Наш сайт: medok-sobiraem.com.ua.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору