Вагове обладнання Генератори і електростанції Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Кормоізмельчітель для зерна, коренеплодів і трави Эликор.
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Кормоізмельчітель для зерна, коренеплодів і трави Эликор.

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Загальне обладнання для тваринництва
23-07-16
Переглядів: 8
№ 143293
Розташування: Україна, Київська область показати на мапі
Кормодробарки Эликор показала себе надійним інструментом для подрібнення всіх видів кормів для домашніх тварин у підсобних господарствах. Невибагливий в роботі.
Корморезка-зернодробарки Эликор обладнана автоматичним захистом від перевантажень, яка захистить двигун від перегріву і своєчасно відключить електродвигун при аварійних режимах роботи.
Ця модель кормоизмельчителя розрахована на тривалу роботу. Працює в інтервалі температур від -40С до +40 С з відносною вологістю повітря до 80% при температурі 20С. Кормоізмельчітель володіє високою продуктивністю. Він здатний переробити до 180 кг зерна на годину.
Ножі виготовлені з високоміцних матеріалів. Частота обертання робочого барабана складає 2820 оборотів в хвилину. Корпус має малі габаритні розміри і його легко розмістити в приміщенні.

Звертайтеся за контактами вказаними в оголошенні.

ПП Корівка
Київ, пер. Балтійський, 23
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору