Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Машини для нарізки м'яса, скиборізки промислові
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Машини для нарізки м'яса, скиборізки промислові

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: М'ясопереробне обладнання
25-02-18
Переглядів: 694
№ 147587
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Додаткова інформація: російська
Ломтерезки , машины для нарезки мяса предназначены для нарезки свежего или слегка замороженного мяса (с костями и без), а также готовых мясных продуктов на куски и ломтики. Машины для нарезки мяса широко используются на мясокомбинатах, фабриках-кухнях, в супермаркетах. Использование ломтерезок существенно облегчает труд, оптимизирует производственный процесс, позволяет сохранить привлекательный внешний вид измельчаемого продукта. Звоните!
ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ!!
Расчет стоимости, рекомендации и подбор оборудования для вашего производства. Производственные заводы, комбинаты, цеха и малые производства "под ключ"
Карина ― специалист по промышленному оборудованию
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору