Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Мікро-куттери промислові (эмульситаторы гомогенізатори)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Мікро-куттери промислові (эмульситаторы гомогенізатори)

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: М'ясопереробне обладнання
24-02-18
Переглядів: 702
№ 147590
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Додаткова інформація: російська
Микрокуттеры (эмульситаторы гомогенизаторы) предназначены для измельчения сырья в мелкую, высокодисперсную гомогенную смесь, приготовления эмульгированных фаршей. Особенно эмульситаторы актуальны при производстве эмульсии из свиной шкуры, а также для измельчения куриной кости, кожи. Также микрокуттеры используются для получения стойких гомогенных эмульсий при производстве майонеза, маргарина, томатной пасты, соусов, горчицы, детских смесей, фруктовых муссов и др. Звоните!
ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ!!
Расчет стоимости, рекомендации и подбор оборудования для вашего производства. Производственные заводы, комбинаты, цеха и малые производства "под ключ"
Карина ― специалист по промышленному оборудованию
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору