Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
М'ясорубка Торгмаш ТМ-32 M
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

М'ясорубка Торгмаш ТМ-32 M

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
16-01-17
Переглядів: 578
№ 145787
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Власник ООО ТоргПарк
М'ясорубка Торгмаш ТМ-32 M
Технічні характеристики:
  • Габарити :560х460х430 мм
  • Продуктивність: 200 кг/годину
  • Частота обертання шнека: 150 об/хв
  • Потужність : 1,55 кВт
  • Напруга : 220 В
  • Вага: 32 кг
Опис:
Професійна м'ясорубка Торгмаш ТМ-32М призначена для переробки м'яса і риби на фарш, повторного подрібнення котлетної маси і набивання ковбас на підприємствах громадського харчування.
Кнопка "Реверс" дозволяє повернути мясопродукт або інший продукт переробки в завантажувальну горловину і знову його перекрутити або зовсім вилучити з м'ясорубки без розбору ріжучого вузла. Черв'ячний редуктор, встановлений в м'ясорубці, забезпечує плавну, тиху роботу і переробку самого жилавого і жорсткого м'яса. За годину м'ясорубка здатна переробити до 200 кг м'яса, 100 кг – при повторному подрібненні котлетної маси. При цьому, практична продуктивність цього обладнання багато в чому залежить від швидкості подачі продукту (порізаного шматочками) до шнека, сорти м'яса переробляється, якості заточування інструменту. Найбільш ефективний режим роботи м'ясорубки досягається при встановленні набору різальних інструментів для великого подрібнення.
На завантажувальної чаші розташований запобіжник, що виключає можливість доступу рук обслуговуючого персоналу до шнека працюючої машини.
Корпус і робочі органи виготовлені з н/ж сталі. Температура навколишнього середовища, при якій м'ясорубка буде ефективно працювати становить від +1 до +40°С. Для отримання фаршу різного ступеня подрібнення м'ясорубка оснащена набором ножових решіток з отворами різних розмірів.
Не допускається тривала робота м'ясорубки вхолосту (без завантаження продукту), т. к. при сухому терті затиснуті ножі та решітки виходять з ладу.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Елена
Організація: ООО ТоргПарк
Телефон:
+380 93 962 5595
+380 67 407 4841
+380 66 676 6171
+380 44 353 1091
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору