Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Пилки стрічкові і дискові для розпилювання туш м'яса на напівтуші
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Пилки стрічкові і дискові для розпилювання туш м'яса на напівтуші

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: М'ясопереробне обладнання
12-02-18
Переглядів: 714
№ 147579
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Додаткова інформація: російська
Пилы для мяса предназначены для быстрого распила свежего, охлажденного и замороженного мяса, а также мяса с костями или без костей. Применяются на мясоперерабатывающих предприятиях различной мощности, на предприятиях общественного питания, в супермаркетах. Пилы легко и без нажима режут как мясо, так и кость. Особенно важно то, что после распила не остается острых частиц кости, которые обычно появляются в результате рубки мяса разделочным топором.
Пилы для мяса производятся двух видов: дисковые и ленточные. Звоните!
ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ!!
Расчет стоимости, рекомендации и подбор оборудования для вашего производства. Производственные заводы, комбинаты, цеха и малые производства "под ключ"
Карина ― специалист по промышленному оборудованию
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору