Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Підвісні шляхи для туш м'яса (безшумні) Встановлення по Україні!
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Підвісні шляхи для туш м'яса (безшумні) Встановлення по Україні!

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: М'ясопереробне обладнання
04-02-18
Переглядів: 643
№ 147583
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Додаткова інформація: російська
Подвесные пути – это сборная система, являющаяся идеальным решением для оборудования современного мясного цеха и предназначенная для подвешивания, перемещения и погрузки мясных туш внутри холодильных камер и помещений для обработки мяса. Это устойчивая и прочная сборная система, обладающая высокой грузоподъемностью, устойчивая к нагрузкам и обеспечивающая плавность и бесшумность перемещения. 
Новая 3-ходовая система стрелок позволяет легко перемещать тушу в трех направлениях, что, в свою очередь, обеспечивает максимальное удобство и безопасность труда и предотвращает потери времени при каждой смене направления. Звоните!
ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ!!
Расчет стоимости, рекомендации и подбор оборудования для вашего производства. Производственные заводы, комбинаты, цеха и малые производства "под ключ"
Карина ― специалист по промышленному оборудованию
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору