→ → → → → Шкірозйомні машини для свинини, яловичини, птиці, свіжої/копченої риби
Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Шкірозйомні машини для свинини, яловичини, птиці, свіжої/копченої риби
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Шкірозйомні машини для свинини, яловичини, птиці, свіжої/копченої риби

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: М'ясопереробне обладнання
16-02-18
Переглядів: 664
№ 147594
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Додаткова інформація: російська
Шкуросъемные машины предназначены для удаления шкуры, жира с кусков свинины, говядины, птицы, а также со свежей или копченой рыбы. Шкуросъемные машины могут использоваться для удаления тонких пленок и для нарезки пластов из мяса и шпика, для порционной нарезки мясопродуктов. Шкуросъемные машины могут быть ручными и автоматическими, настольными и напольными. Автоматические шкуросъемные машины оснащены подающим и отводящим конвейерами и могут быть встроены в конвейерную линию.
По принципу работы шкуросъемные машины бывают тросового, цепного, барабанного типа. Наибольшее распространение получили машины барабанного типа. Звоните!
ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ!!
Расчет стоимости, рекомендации и подбор оборудования для вашего производства. Производственные заводы, комбинаты, цеха и малые производства "под ключ"
Карина ― специалист по промышленному оборудованию
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору