Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Слайсер Sirman MIRRA 300 CE
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Слайсер Sirman MIRRA 300 CE

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: М'ясопереробне обладнання
02-02-18
Переглядів: 429
№ 145423
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Додаткова інформація: російська
Технические характеристики:
  • Диаметр лезвия: 300 мм.
  • Толщина нарезки: 1-13 мм.
  • Размер лотка: 250x275 мм.
  • Габариты: 640х610х420 мм.
  • Напряжение: 220 В.
  • Мощность: 210 Вт.
  • Ход каретки: 285 мм.
Cлайсер изготовлен из литьевого сплава анодированного алюминия обладающего прекрасными гигиеническими свойствами и стойкостью к коррозии. Лезвие из нержавеющей стали высокотемпературной ковки.
Проветриваемый двигатель. Большое расстояние между двигателем и лезвием для более удобной очистки. Скольжение каретки по самосмазывающимся втулкам и притирочным стержням. Гаечный комплект и разделитель ломтиков из нержавеющей стали. Крепкий держатель рабочего стола.
Cлайсер снабжен встроенным литьевым затачивающим устройством с двойным наждаком, позволяющим постоянно держать режущую кромку ножа острой.
Hаклон ножа в 25°.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору