Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Слайсер Sirman PALLADIO 300
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Слайсер Sirman PALLADIO 300

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: М'ясопереробне обладнання
16-02-18
Переглядів: 749
№ 145433
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Додаткова інформація: російська
Характеристики:
  • Диаметр лезвия: 300 мм.
  • Толщина нарезки: до 30 мм.
  • Размер лотка: 305x270 мм.
  • Габариты: 640х610х420 мм.
  • Напряжение: 220 В.
  • Мощность: 275 Вт.
  • Ход каретки: 310 мм.
Корпус изготовлен из алюминиевого сплава с анодированием, отвечающего самым высоким требованиям и стандартам. Нож из закаленной хромированной стали позволяет выполнять качественную аккуратную нарезку. Мощный и бесшумный двигатель сделает процесс нарезки максимально удобным. Каретка на подшипниках обеспечивает исключительно гладкое скольжение.
Плавный силуэт без углов и видимых болтовых соединений. Хромированный и шлифованный стержень. Втулки скольжения из лакированного чугуна. Защитный кожух каретки из вулканизата. Демонтируемый кожух держателя рабочего стола. Разделитель ломтика из нержавеющей стали с байонетным пазом. Все мелкие детали из нержавеющей стали. 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору