Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Термо-камери для термічної обробки риби, м'ясних, ковбасних виробів
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Термо-камери для термічної обробки риби, м'ясних, ковбасних виробів

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: М'ясопереробне обладнання
04-02-18
Переглядів: 668
№ 147559
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Додаткова інформація: російська
Термокамеры используются на мясоперерабатывающих предприятиях для термической обработки мясных, колбасных изделий, рыбы. Универсальные термокамеры позволяют производить обжарку, варку, копчение, запекание и сушку продукции. Термокамеры применяются для производства такой продукции, как сырокопченые, варено-копченые, сыро-вяленные колбасы, сосиски, ветчина, мясные деликатесы, а также для сушки, вяления рыбы, морепродуктов. Звоните!
ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ!!
Расчет стоимости, рекомендации и подбор оборудования для вашего производства. Мясоперерабатывающие заводы, комбинаты, цеха и малые производства "под ключ"
Карина ― специалист по мясоперерабатывающему оборудованию
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору