Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Базова лінія по переробці волоського горіха
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Базова лінія по переробці волоського горіха

22 750,00 грн./шт.
≈ 765,26 EUR/шт.
≈ 813,62 USD/шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
21-01-17
Переглядів: 181
№ 134780
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою, Доставка по Україні, Доставка до кордону, Доставка за межі України
Розташування: Україна, Полтавська область, Полтавський район, Полтава показати на мапі
Власник ЧП Ореховод
Переглянути всі фотографії (10)
Базова лінія по переробці волоського горіха
Базова лінія по переробці волоського горіха призначена для колки і чищення горіха у великих обсягах. Результатом роботи комплексу буде: калібрування волоського горіха на 2-5 фракцій, дбайливий розкол і чищення горіха із збереженням цілісності ядра. До складу базової лінії по переробці горіха входить: калібратор для сортування волоського горіха за розміром, промисловий орехокол М-3 і додаткові, допоміжні інструменти для докола шкаралупи та звільнення ядра.
Лінія по переробці волоського горіха допоможе Вам:
  • Відкалібрувати за розміром волоський горіх на 2-5 фракцій, що дозволить якісно колоти електричним орехоколом, також збільшить вартості не колотого горіха.
  • Дбайливо розколоти шкаралупу волоського горіха;
  • Очистити ядро горіха від шкаралупи, зберігаючи його цілісність;
  • Налагодити власне горіхове виробництво при мінімальних вкладеннях і витратах;
  • Забезпечить постійний дохід, прибуток і стрімке зростання в горіховому справі!
Склад обладнання:
  • Калібратор волоського горіха – 1шт.;
  • Промисловий орехокол М-3 – 1шт;
  • Набори для докола волоського горіха – 5 шт.
  • Інструмент для вилучення ядра – 5 шт.

Калібратор волоського горіха призначений для сортування горіха на фракції від дрібного до великого розміру горіха, з метою подальшої якісної колки орехоколом. Сортований за розмірами волоський горіх має вищу ціну порівняно з каліброваним. Конструкція установки дозволяє настроїти сортування від 2-5 фракцій, під будь-які вимоги і стандарти.

Орехокол М - 3 електричний орехокол для колки волоського горіха з метою отримання цілого ядра. Орехокол М – 3 має високоточну підстроювання під розмір горіха, що дозволяє орехоколу розколоти горіх будь-якого розміру. Орехокол валкового принципу розколу, волоський горіх розколюється шляхом стиснення валу і стінки коле механізму.

Набір для розбору горіха допоможе доколоть шкаралупу у важкодоступних місцях, запобігаючи повторну колку горіха орехоколом, набір впорається зі шкаралупою будь-якої товщини, при цьому залишить ядро цілим. Інструмент для вилучення ядра дбайливо отримає ядро з шкаралупи, допоможе розрізати перегородку, утримуючу горіх і саме головне – збільшить вихід цілої «метелики» до 20%!
Забезпечивши допоміжними інструментами кожного переборщика Вашого цеху, Ви не тільки збільшите вихід цілого ядра, подальший збут горіха принесе вам велику прибуток і дохід.

Розрахунки продуктивності обладнання, ручний сили і перебирання горіха:
Продуктивність лінії до 200 кг\год. При нормованому 8-ми годинному дні, обладнання здатне переробити до 1600 кг горіха. У середньому, переборщик може очистити до 30 кг колотого горіха в день, важливо розуміти що грецький горіх – це горіх після колки орехоколом, після цього необхідно вручну відокремлювати шкаралупу від ядра, після цього отримуємо готову продукцію . Базова лінія зможе забезпечити до 50 переборщіков роботою . Для отримання постійного об'єму необхідно присутність 5 робочих, для перебирання залишився сировини можна зробити розвезення на будинок для людей які готові працювати на дому, це заощадить на вартості робочого праці, і не зажадає орендувати велике приміщення для переборщіков.

Що я отримаю в кінцевому результаті?

Мінімальний цех по переробці горіха на 6 робочих з оптимальним балансом витрат на оренду приміщення та витрати електроенергії за 1 день зможе отримати до 150 кг готового, очищеного волоського горіха, переколоти 1600кг і відкалібрувати за розміром 1600кг. Надлишок переробленої сировини можна розвозити на будинок для переборщіков або калібрувати і колоти горіх для інших переробників, які не мають обладнання, що виключить простої обладнання.

Які витрати я понесу при безперервній роботі лінії за 1 день?

Витрати електроенергії при безперервній роботі обладнання 8 годин в день – 12 кВт, комунальні послуги. Оренда приміщення на 20 М2. Оплата часу 6 робітників.
Розрахунок витрати на електроенергію проводився за формулою: (0,75*8)+(0,75*8)=12 кВт. Де: 0,75 –потужність двигуна обладнання; 8 – кількість робочих годин в день.

Чому саме таке співвідношення обладнання і робочого персоналу?

Ми пропонуємо даний комплект обладнання і склад персоналу для мінімальних фінансових витрат і не великого робочого штату, при необхідності можливо додати додаткове устаткування і найняти більше робітників.

З якими труднощами я можу зіткнутися при побудові цеху по переробці волоського горіха?

Головне на початку успішного бізнесу з переробки горіха – це закупівля якісного волоського горіха, інші підводні камені та їх подолання будуть викладені у бізнес-плані, який ми надаємо разом з базовою лінією по переробці горіха.

Потенціал горіхового виробництва дуже великий, Ви самі вирішуєте, як організувати роботу виробництва, а з правильним підходом, результат не змусить себе чекати!

Тенденція зростання горіхового бізнесу показує, що це вигідна справа, яка з кожним роком розвивається, збільшує свої обсяги і приносить високий дохід ореховодам. Зростаючий попит на горіх чищений окупить Вам витрати на обладнання за лічені місяці і далі, почне приносити подвійну прибуток.

Наш магазин має 4 роки успішних відправлень по Україні та за її межі!

Даний прилад є запатентованим винаходом та охороняється згідно з Законом України "Про авторські та суміжні права".

Виникли питання? Телефонуйте! Допоможемо, розповімо і підкажемо!

Ми Вконтакті: https://vk.com/orehovod
Ми на Facebook : https://www.facebook.com/orehovod/
Наш Сайт: http://orehovod.com.ua/
Канал Youtube : https://www.youtube.com/user/Aquof
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Андрей
Організація: ЧП Ореховод
Телефон:
+380 95 6351509
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору