Автоматична лінія по переробці волоського горіха

1 510,00 грн./од.
≈ 52,85 EUR/од.
≈ 56,07 USD/од.
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Полтавська область, Полтавський район показати карту
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою, Доставка по Україні, Доставка до кордону, Доставка за межі України
29.01.2017
Дата розміщення:
147
Кількість переглядів:
137792
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Автоматична лінія для перебирання горіха зможе переробляти до 120 кг волоського горіха в день за допомогою оператора, який коле горіх механічним орехоколом і 4 переборщика, успішні перебирати за ним грецький горіх і сортувати ядро. При механічній розколюють горіха не потребує калібрування, що значно економить час, а також виходить максимальний відсоток цілого ядра, що дозволяє швидко окупити витрати на робочий час персоналу.

Переваги механічної лінії для переробки волоського горіха:
  • Набір не вимагає великих вкладень в обладнання;
  • При правильному підході лінію дасть швидкий результат, на основі отриманого досвіду, ви зможете збільшити свій цех в кілька разів.
  • Зручність роботи обладнання в будь-якому місці і без витрат на оренду приміщення;
  • Виключаються витрати на електроенергію, обладнання приводиться в дію мускульною силою людини;
  • Для орехокола «Метелик – сталь» не потребує калібрування горіха, а значить і покупка дорогого обладнання для калібрування;
  • Обладнанням легко працювати, з орехоколом впорається як жінка, так і літній чоловік – це можливість організувати сімейний бізнес, без залучення сторонніх людей;
  • Механічна розколювання горіха найбільш якісна і дбайлива до волоському горіху;
  • Налагодження власного горіхового виробництва, яке буде постійно рости і розвиватися;
Орехокол «Метелик – сталь» механічне обладнання для колки волоського горіха з максимальним збереженням цілісності ядра. Механізм приводиться в дію незначною фізичною силою через ручний важіль. «Метелик – сталь» має зручну ручку і стійкий затискач, який кріпиться до робочого столу. Одне з головних переваг орехокола «Метелик-сталь» - не потрібна попередня калібрування горіха, орехокол за рахунок конусної чашки здатний розколоти горіх будь-якого розміру і калібру, при цьому збереже ядро цілим.
Продуктивність До 15 кг/год
Вихід цілого отрути До 80%
Матеріал Сталь
Калібрування горіха за розміром Не потрібно
Гарантія 6 місяців

Допоміжні інструменти – це унікальні пристосування, які допоможуть Вам після колки горіха доколоть шкаралупи, розрізати перегородку в горісі і дбайливо отримати ядро з шкаралупи. Інструменти полегшать процес докола горіха, заощадять час перебирання, позбавлять Вас від зайвого сміття і пилу, допоможуть запобігти повторну колку горіха та подальшого руйнування ядра.
Набір для розбору горіха – акуратно доколет шкаралупу у важкодоступних місцях горіха, при цьому, зменшуючи ймовірність отримання небажаних подряпин, ран, що виникають у процесі ручної переробки. Також, набір захистить пальці рук від порізів шкаралупою.
Інструмент для вилучення ядра - пристрій має зручну форму робочої частини, яка з легкістю прибирає перегородку і дістає ядро, залишаючи його неушкодженим, інструмент делікатно отримає ядро в недоступних для пальців місцях, значно прискорить роботу і збільшить показник цілого ядра волоського горіха до +20% до загального показника.

Розрахунки продуктивності механічної лінії:
Орехокол «Метелик – сталь» здатний розколоти до 15 кг горіха в годину. За 8-ми годинний робочий день, відповідно, можна розколоти до 120 кг горіха в день. У середньому, переборщик може очистити до 30 кг горіха в день, з якого отримуємо 10-12 кг очищеного ядра, важливо розуміти, що колотий волоський горіх – це горіх після переробки орехоколом, далі цю сировину необхідно вручну перебрати і відокремити шкаралупу від ядра, в результаті отримуємо готову продукцію. Автоматична лінія по перебірці горіха зможе забезпечити безперервної роботою 4 переборщика, які зможуть начистити 40-48 кг готового продукту. Для збільшення відсотка цілого ядра лінія забезпечена інструментами і наборами для докола горіха та вилучення ядра, які заощадять час і захистять пальці від пошкодження шкаралупою. Шкаралупа та перетинка придатні для подальшої реалізації і переробки, що доводить безвідходне виробництво.

Важливо! Вихід цілого ядра волоського горіха після проходження всіх етапів – калібрування, колки і чищення, безпосередньо залежить від якості горіха. Що мається на увазі під якісним, бойным волоським горіхом? Горіх з тонкою шкаралупою, свіжий, не пересушене, поточного сезону збору, не «жадібний» (бракований горіх з товстою шкаралупою і ріже перегородкою в ядро горіха). При якісному, откалиброванном волоському горісі вихід цілого ядра складе до 80%.

запитання:

Що я отримаю в кінцевому результаті?

Автоматична лінія по переробці горіха при мінімальній вартості, без витрат на електроенергію зможе забезпечити щоденну переробку волоського горіха з отриманням 40-48 кг ядра, при дотриманні рекомендацій. Шкаралупа та перетинка залишаються для подальшої реалізації.

Які витрати я понесу при безперервній роботі лінії за 1 день?
Перевага механічної лінії у відсутності потреби електроенергії для роботи. Працювати можна в домашніх умовах або орендувати приміщення 15-20 М2 . Оплата за робочий час 5 робочих. Часто механічну лінію використовують як домашній бізнес, тому витрати на оренду приміщення і робочу силу можна віднести додатковий заробіток!

Чому саме таке співвідношення обладнання і робочого персоналу?
Ми пропонуємо мінімальний комплект обладнання для початківців, щоб з мінімальними витратами розпочати переробку горіха, отримувати стабільний дохід і примножувати виробництво!

Тенденція зростання горіхового бізнесу показує, що це вигідна справа, яка з кожним роком розвивається, збільшує свої обсяги і приносить високий дохід ореховодам!
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти ЧП Ореховод
+380 95
+380 95 6351509
показати

Контактна особа Андрей
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

Aquoff
Продавець на agronovator з: 04.04.2013

Відправлення повідомлення
Вгору