Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Автоматична лінія по переробці волоського горіха
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Автоматична лінія по переробці волоського горіха

1 510,00 грн./од.
≈ 50,81 EUR/од.
≈ 54,02 USD/од.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
04-01-17
Переглядів: 134
№ 137792
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою, Доставка по Україні, Доставка до кордону, Доставка за межі України
Розташування: Україна, Полтавська область, Полтавський район, Полтава показати на мапі
Власник ЧП Ореховод
Автоматична лінія по переробці волоського горіха
Автоматична лінія для перебирання горіха зможе переробляти до 120 кг волоського горіха в день за допомогою оператора, який коле горіх механічним орехоколом і 4 переборщика, успішні перебирати за ним грецький горіх і сортувати ядро. При механічній розколюють горіха не потребує калібрування, що значно економить час, а також виходить максимальний відсоток цілого ядра, що дозволяє швидко окупити витрати на робочий час персоналу.

Переваги механічної лінії для переробки волоського горіха:
  • Набір не вимагає великих вкладень в обладнання;
  • При правильному підході лінію дасть швидкий результат, на основі отриманого досвіду, ви зможете збільшити свій цех в кілька разів.
  • Зручність роботи обладнання в будь-якому місці і без витрат на оренду приміщення;
  • Виключаються витрати на електроенергію, обладнання приводиться в дію мускульною силою людини;
  • Для орехокола «Метелик – сталь» не потребує калібрування горіха, а значить і покупка дорогого обладнання для калібрування;
  • Обладнанням легко працювати, з орехоколом впорається як жінка, так і літній чоловік – це можливість організувати сімейний бізнес, без залучення сторонніх людей;
  • Механічна розколювання горіха найбільш якісна і дбайлива до волоському горіху;
  • Налагодження власного горіхового виробництва, яке буде постійно рости і розвиватися;
Орехокол «Метелик – сталь» механічне обладнання для колки волоського горіха з максимальним збереженням цілісності ядра. Механізм приводиться в дію незначною фізичною силою через ручний важіль. «Метелик – сталь» має зручну ручку і стійкий затискач, який кріпиться до робочого столу. Одне з головних переваг орехокола «Метелик-сталь» - не потрібна попередня калібрування горіха, орехокол за рахунок конусної чашки здатний розколоти горіх будь-якого розміру і калібру, при цьому збереже ядро цілим.
Продуктивність До 15 кг/год
Вихід цілого отрути До 80%
Матеріал Сталь
Калібрування горіха за розміром Не потрібно
Гарантія 6 місяців

Допоміжні інструменти – це унікальні пристосування, які допоможуть Вам після колки горіха доколоть шкаралупи, розрізати перегородку в горісі і дбайливо отримати ядро з шкаралупи. Інструменти полегшать процес докола горіха, заощадять час перебирання, позбавлять Вас від зайвого сміття і пилу, допоможуть запобігти повторну колку горіха та подальшого руйнування ядра.
Набір для розбору горіха – акуратно доколет шкаралупу у важкодоступних місцях горіха, при цьому, зменшуючи ймовірність отримання небажаних подряпин, ран, що виникають у процесі ручної переробки. Також, набір захистить пальці рук від порізів шкаралупою.
Інструмент для вилучення ядра - пристрій має зручну форму робочої частини, яка з легкістю прибирає перегородку і дістає ядро, залишаючи його неушкодженим, інструмент делікатно отримає ядро в недоступних для пальців місцях, значно прискорить роботу і збільшить показник цілого ядра волоського горіха до +20% до загального показника.

Розрахунки продуктивності механічної лінії:
Орехокол «Метелик – сталь» здатний розколоти до 15 кг горіха в годину. За 8-ми годинний робочий день, відповідно, можна розколоти до 120 кг горіха в день. У середньому, переборщик може очистити до 30 кг горіха в день, з якого отримуємо 10-12 кг очищеного ядра, важливо розуміти, що колотий волоський горіх – це горіх після переробки орехоколом, далі цю сировину необхідно вручну перебрати і відокремити шкаралупу від ядра, в результаті отримуємо готову продукцію. Автоматична лінія по перебірці горіха зможе забезпечити безперервної роботою 4 переборщика, які зможуть начистити 40-48 кг готового продукту. Для збільшення відсотка цілого ядра лінія забезпечена інструментами і наборами для докола горіха та вилучення ядра, які заощадять час і захистять пальці від пошкодження шкаралупою. Шкаралупа та перетинка придатні для подальшої реалізації і переробки, що доводить безвідходне виробництво.

Важливо! Вихід цілого ядра волоського горіха після проходження всіх етапів – калібрування, колки і чищення, безпосередньо залежить від якості горіха. Що мається на увазі під якісним, бойным волоським горіхом? Горіх з тонкою шкаралупою, свіжий, не пересушене, поточного сезону збору, не «жадібний» (бракований горіх з товстою шкаралупою і ріже перегородкою в ядро горіха). При якісному, откалиброванном волоському горісі вихід цілого ядра складе до 80%.

запитання:

Що я отримаю в кінцевому результаті?

Автоматична лінія по переробці горіха при мінімальній вартості, без витрат на електроенергію зможе забезпечити щоденну переробку волоського горіха з отриманням 40-48 кг ядра, при дотриманні рекомендацій. Шкаралупа та перетинка залишаються для подальшої реалізації.

Які витрати я понесу при безперервній роботі лінії за 1 день?
Перевага механічної лінії у відсутності потреби електроенергії для роботи. Працювати можна в домашніх умовах або орендувати приміщення 15-20 М2 . Оплата за робочий час 5 робочих. Часто механічну лінію використовують як домашній бізнес, тому витрати на оренду приміщення і робочу силу можна віднести додатковий заробіток!

Чому саме таке співвідношення обладнання і робочого персоналу?
Ми пропонуємо мінімальний комплект обладнання для початківців, щоб з мінімальними витратами розпочати переробку горіха, отримувати стабільний дохід і примножувати виробництво!

Тенденція зростання горіхового бізнесу показує, що це вигідна справа, яка з кожним роком розвивається, збільшує свої обсяги і приносить високий дохід ореховодам!
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Андрей
Організація: ЧП Ореховод
Телефон:
+380 95 6351509
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору