Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Механічний орехокол Метелик-сталь
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Механічний орехокол Метелик-сталь

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для плодоовочевої переробки
27-01-16
Переглядів: 268
№ 122686
Розташування: Україна, Полтавська область, Полтавський район, Полтава показати на мапі
Додаткова інформація: російська
Механический орехокол "Бабочка-сталь" предназначен для колки грецкого ореха как в домашних условиях, так и на перерабатывающих предприятниях.
Орехокол полностью изготовлен из стали,что обеспечит ему долгий и надежный срок служды.Калибровка ореха к орехоколу не требуется,конусная чашка способна расколоть как мелкий так и крупный грецкий орех. Так же,по основанию чашки размещены зубчики,они крепко удерживают орех и не дают ему выскользнуть.

Производительность: до 15 кг/час. Процент целого ядра: до 80%. Цвет: зеленый/серый. Габариты: 30*26*13. Вес: 2,2 кг. Материал корпуса: сталь. Материал колющего элемента: сталь. Гарантия: 6 месяцев. Калибровка ореха по размеру не требуется. Возможность колоть: грецкий орех.
Орехокол "Бабочка - сталь" спообен обеспечить работой до 5 переборщиков.
Видео орехокола в работе смотрите здесь: https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=qP8Se5X_XBk
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору