Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Орехокол
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Орехокол

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для плодоовочевої переробки
20-12-17
Переглядів: 327
№ 148316
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, Жовті Води показати на мапі
Додаткова інформація: російська
 Орехокол "Альфа" первая ступень в ореховом бизнесе. Производительность - 80-160 кг/ч (зависит от р-ра и влажности ореха)
Привод от дрели (не менее 500Вт). Возможна комплектация электродвигателем - 3500грн. Позволяет перерабатывать не только грецкий орех, но и фундук (лещина).
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору