Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Роторний калібратор волоського горіха
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Роторний калібратор волоського горіха

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для плодоовочевої переробки
22-01-17
Переглядів: 35
№ 154062
Розташування: Україна, Полтавська область, Полтавський район, Полтава показати на мапі
Додаткова інформація: російська
Роторный калибратор грецкого ореха - это устройство, предназначенное для сортировки не лущенного грецкого ореха на фракции от малого до большого размера в соответствии с ГОСТ 16832-71. Данный механизм обладает 2-5 секциями (по желанию заказчика), и, соответственно, может разделять грецкий орех на 2-5 фракции по калибру: 20, 25, 30 и 40 мм.

Калибратор оснащен барабаном, состоящим из нескольких секций. Диаметр отверстий барабана составляет от 20 до 40 мм.

Калибровка (сортировка) грецкого ореха проводится перед лущением ореха в промышленных орехоколах, либо перед реализацией грецкого ореха на рынке. Чем лучше откалиброван продукт перед продажей, тем дороже он будет стоить.

Технические характеристики: Производительность: до 500 кг/ч. Электропотребление: 0,75 кВт. Количество фракций: 2-5 (20, 25, 30 и 40 мм) по требованию заказчика. Материал: конструкционная сталь. Цвет: серый. Габариты: 5150 х 2220 х 1070 мм. Вес: 472 кг. Диаметр ротора: 385 мм. Возможность калибровать: грецкий орех. Возможна комплектация на 220В/380В. Гарантия: 12 месяцев.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору