Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Млинцевий апарат LA MONFERRINA C1 ROUND
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Млинцевий апарат LA MONFERRINA C1 ROUND

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Хлібопекарське обладнання
06-02-18
Переглядів: 461
№ 146642
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Додаткова інформація: російська
Машина,мод. С1 – предназначена для изготовления блинов различных видов (от сладких до острых) из муки любого сорта. Может производить крепы (блинчики) как круглой формы, так и прямоугольной, шириной 160 мм. Длина блинов прямоугольной формы регулируется автоматически, с помощью таймера (от 20 мм и более).
Принцип работы:
Жидкое тесто из емкости попадает через специальное устройство на вращающийся жарочный барабан, где блины (крепы) прожариваются. Прожаренные блины попадают на транспортер, с которого забираются в готовом виде. Температура жарки контролируется и регулируется контроллером.
АВТОМАТИЧЕСКАЯ МАШИНА
ДЛЯ БЛИНЧИКОВ
блины круглые
блин круглый Ø 160 мм
производительность – 320 шт/час
материал – нерж.сталь
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору