Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Машина тісторозкаточна S5B
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Машина тісторозкаточна S5B

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Хлібопекарське обладнання
27-02-18
Переглядів: 178
№ 160121
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Додаткова інформація: російська
Технические характеристики: Настольная тестораскаточная машинарабочий стол из нержавеющей стали 500х500 ммдлина и диаметртестораскаточного цилиндра 500х60 мм рабочий размер 800х1090х400мм. ПроизводствоRollmatic Италия.
Компактная тестораскаточная машина Rollmatic S5B подходит для раскатки любого вида теста на небольших предприятиях и в ресторанах. машина с реверсом с помощью джойстика и защитной решетки. Столики для теста из нержавеющей стали, защитные решетки с микровыключателем.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору