Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Тістоділитель Vitella SPASA30s (БН)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Тістоділитель Vitella SPASA30s (БН)

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Хлібопекарське обладнання
03-02-18
Переглядів: 657
№ 146772
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Додаткова інформація: російська
Технические характеристики:
Мощность: 0,75 Вт
Напряжение: 380 В.
Загрузка теста: 2,7кг.
Вес заготовки: 25-90 гр.
Габариты: 670x600x2030
Вес: 175 кг
Описание:
Тестоделитель - округлитель оборудование для автоматизации и ускорения процесса деления теста на равные по весу заготовки. Является одним из важнейших технологических процессов хлебопекарного и кондитерского производства.
Тестоделитель бережно делит тесто на куски равной массы, не нарушая его структуру и отличаются принципом деления, весовым диапазоном деления и производительностью. Тестоделитель имеет расширенные возможности точной регулировки массы тестовых заготовок и настройки их работы.
Большой популярностью пользуется также автоматический тестоделитель - округлитель который применяется в производстве булочек, пончиков, пирожков и другой мелко штучной продукции. Тестоделители такого типа используются при делении теста на равные по весу заготовки и дальнейшего их автоматического округления.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору