Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Тестораскатка ел. Fimar SI420 (380) (БН)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Тестораскатка ел. Fimar SI420 (380) (БН)

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Хлібопекарське обладнання
23-02-18
Переглядів: 345
№ 160149
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Додаткова інформація: російська
Технические характеристики:
  • Материал корпуса: хромированная сталь
  • Длина валков, мм: 420
  • Толщина теста, мм: 0-10
  • Мощность, кВт: 0,37
  • Напряжение, В: 380
  • Габариты, мм: 680х480х400
  • Вес, кг: 61
  • Страна производитель: Италия
Описание:
Тестораскатка электрическая Fimar (SI420 (380)) (БН) – это машина, с помощью которой производится раскатка теста для макаронных изделий, пирожков, хлеба, пиццы, небольших тортов и т.п. Такой аппарат поможет существенно сэкономить время и за ним может работать даже человек без специального обучения. Данная модель легко справляется с очень крутым тестом для чебуреков, пельменей, а также для изготовления итальянской пасты.
Тестораскатывающая машина электрическая Fimar (SI420 (380)) (БН) с валками длиной 420 мм. Можно регулировать толшину теста на валках от 0 до 10 мм. Корпус и валки тестораскатки электрической Fimar (SI420 (380)) (БН) изготовлені из нержавеющей стали. Данная модель тестораскатки идеально подойдет для раскатки яичного теста, теста для пиццы и тонких лепешек.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору