Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Відсадочна машина
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Відсадочна машина

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
03-12-15
Переглядів: 315
№ 117038
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка поштою
Розташування: Росія, Південний федеральний округ показати на мапі
Відсадочна машина
Відсадочна машина Comby3 400 (Minipan)
Індустріальні отсадочные машини для печива, пряників, еклерів, кексів. Трьохвалкова головка для будь-якого тесту (включаючи кантуччи), автоматична подача аркушів, висока швидкість і продуктивність, висока надійність.

Призначення
Машина кондитерська фірми Minipan (Італія) призначена для виробництва різних видів печива та інших борошняних кондитерських виробів із тістових мас від твердих до рідких.
Король кондитерів - легендарний TV Cake Boss Buddy Valastro (США) вибрав собі машину відсадочні машину для печива Comby 3 фірми Minipan для того щоб виробляти на ній нові види печива, включно зі складних кондитерських мас. Про машину Comby 3 ось що сказав Бадді: "Може все робити! Проста і легка в управлінні, найшвидша машина в промисловості!
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Андрей
Організація: Андрей
Телефон:
+7 978 1373090
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору