Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Відсадочна машина
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Відсадочна машина

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Кондитерське обладнання
03-03-17
Переглядів: 316
№ 117038
Розташування: Росія, Південний федеральний округ показати на мапі
Додаткова інформація: російська
Отсадочная машина Comby3 400 (Minipan)
Индустриальные отсадочные машины для печенья, пряников, эклеров, кексов. Трехвалковая головка для любого теста (включая кантуччи), автоматическая подача листов, высокая скорость и производительность, высочайшая надежность.

Назначение
Машина кондитерская фирмы Minipan (Италия) предназначена для производства различных видов печенья и прочих мучных кондитерских изделий из тестовых масс от твердых до жидких.
Король кондитеров - легендарный TV Cake Boss Buddy Valastro (США) выбрал себе машину отсадочную машину для печенья Comby 3 фирмы Minipan для того чтобы производить на ней новые виды печенья, включая из сложных кондитерских масс. Про машину Comby 3 вот что сказал Бадди: "Может все делать! Проста и легка в управлении, самая быстрая машина в промышленности!
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору