Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Тісто-відсадочні машина TECNOPAST DEB 70F
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Тісто-відсадочні машина TECNOPAST DEB 70F

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
13-02-17
Переглядів: 619
№ 146617
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Тісто-відсадочні машина TECNOPAST DEB 70F
Додаткова інформація: російська
Предназначена для производства различных видов изделий из жидкого теста (бисквит, маффины и др.). Операционным циклом управляет компьютер с памятью на 99 различных программ. В программу можно вносить время, скорость и количество, движение противня в одну и другую сторону, вращение насадок.
Дозирующее устройство может быть полностью демонтированно для очистки и мытья. Имеется вариатор скорости дозирующего устройства. Движением автоматического конвеера для противня управляет компьютер. Переход на другой вид изделий осуществляется с пульта управления быстро и просто, имеется возможность создавать новые виды печенья.
Обладает функцией отсадки и отсадки с вращением насадок. В стандартный комплект входит 6 прямых насадок и 6 зазубренных насадок со смещенным центром. Конструкция машины изготовлена из алюминиевого сплава. Боковые панели выполнены из нерж.стали. Устройство безопасности в соответствии с нормами ЕС.
DEB 70F АВТОМАТИЧЕСКАЯ ТЕСТО-ОТСАДОЧНАЯ МАШИНАдля жидкого тестав комплекте насос жидкого тестадля рабочего блокапроизводительность 45- 75 кг/час30 отсадок/мин, вариатор скоростикомпьютер на 100 программраб. блок на 6 сменных насадокв комплекте 2 вида бронзовых насадокавтоматический конвейер для противней600х400 мм или 650х450 мммощность: 1,0 кВт/ 220Вразм. 960x1350x1360
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Елена
Організація: ООО ТоргПарк
Телефон:
+380 93 962 5595
+380 67 407 4841
+380 66 676 6171
+380 44 353 1091
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору