Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Диспенсер охолоджувач вина ROLLER GRILL WB 305
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Диспенсер охолоджувач вина ROLLER GRILL WB 305

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
вчора
Переглядів: 20
№ 146095
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Власник ООО ТоргПарк
Диспенсер охолоджувач вина ROLLER GRILL WB 305
Диспенсери вина Rollergrill - це автоматизовані апарати, покликані розливати по келихах вина і зберігати їх відкритими протягом тривалого часу.
Зберігання відкритих вин в раздатчиках Rollergrillобусловлено автоматичною подачею, встановлену в апарат, пляшку інертного газу – азоту (харчового, з високим ступенем очищення). Азот, як відомо, важчий за повітря, який потрапляє в пляшку при її відкритті. Зганяючи повітря, і не вступаючи в контакт з вмістом пляшки, газ лягає на поверхню вина, перешкоджаючи його оксидації (окисленню).
Пропонуючи унікальну можливість дегустації, і запобігаючи окислення вина в подальшому, обладнання Rollergrill повністю підтверджує економічну доцільність свого існування, збільшуючи оборот реалізації алкоголю у місцях його продажу та споживання.
ДИСПЕНСЕР ОХОЛОДЖУВАЧ ВИНАвместимость – паки вина по 5 або 10 л. термостат регулювання температурыкорпус: нерж.стальмощность: 0,35 кВт/ 220Вразм. 520x620x600h
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Елена
Організація: ООО ТоргПарк
Телефон:
+380 93 962 5595
+380 67 407 4841
+380 66 676 6171
+380 44 353 1091
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору