Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Форма для приготування яєць Multibaker
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Форма для приготування яєць Multibaker

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для громадського харчування
12-02-18
Переглядів: 18
№ 147155
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Додаткова інформація: російська
С помощью Multibaker вы пожарите большое количество яиц для глазуньи без сложных манипуляций. Даже омлеты получаются одним нажатием клавиши. Благодаря специальному тефлоновому покрытию пригорание полностью исключается.
Габариты: 530х325 мм (1/1 GN).
Оригинальные аксессуары Rational специально адаптированы для использования с SelfCooking Center®. Их отличает высочайшая прочность, благодаря чему они оптимально подходят для ежедневного интенсивного использования на профессиональной кухне.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору