Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Гриль прижимний Roller Grill Savoye
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Гриль прижимний Roller Grill Savoye

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для громадського харчування
08-02-18
Переглядів: 797
№ 145396
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Додаткова інформація: російська
Технические характеристики гриль контактный Roller Grill Savoye
Материал корпусa: Сталь н/ж
Размеры рабочей поверхности, мм: 260х240
Тип рабочей поверхности: рифленая
Потребляемая мощность, Вт: 2000
Габариты, мм: 330х385х220 
Напряжение, В: 220 
Вес, кг: 22
Описание:
Контактный гриль Roller Grill SAVOYEс рифленой поверхностью предназначается для приготовления красного мяса, рыбы, бутербродов, сосисок, прожарки шаурмы.

Прижимные рабочие поверхности SAVOYEрифленые, независимые изготовлены из подготовленного чугуна. Давление гибко регулируется для продуктов любой толщины. Размеры рабочей поверхности: 260х240 мм.

Аналоговая панель Roller Grill SAVOYEуправления позволяет задать температуру поверхностей в диапазоне +50..+300 °C. Среднее время приготовления продуктов не превышает 2-3 минут.

Корпус Roller Grill SAVOYE изготовлен из пищевой нержавеющей стали. Гриль оборудован съемным поддоном для жира и других жидкостей.
В комплекте идет скребок для быстрой очистки рабочей поверхности.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору