Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Подрібнювачі харчових відходів HENDI. Розстрочка
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Подрібнювачі харчових відходів HENDI. Розстрочка

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для громадського харчування
22-02-18
Переглядів: 673
№ 147600
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Додаткова інформація: російська
Измельчители пищевых отходов: 
― HENDI 975 077. Прибор для переработки пищевых отходов. Тип загрузки ― непрерывный. Хомут из нерж. стали. Скорость двигателя: 2600 об/мин. Мощность: 475=1/2 kM. Габариты: 176х176x341 мм. Напряжение: 220 В. 
― HENDI 975084. Прибор для переработки пищевых отходов. Тип загрузки ― непрерывный. Хомут из нерж. стали. Кабель питания в наборе. Скорость двигателя: 2700 об/мин. Мощность: 520=3/4 kM. Габариты: 216х216x368 мм. Напряжение: 220 В.
- Консультации по организации предприятий общественного питания. 
- Проект расстановки оборудования с учетом особенностей меню, технологических процессов и пожеланий заказчика. 
- Комплексное оснащение кухни ресторана, бара, кафе, пиццерий, столовых и других предприятий пищевой промышленности "под ключ".
• Доставка в любую точку Украины! 
• Гарантия. Монтаж. Сервис.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору