Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Кофемашина Nuova Simonelli Appia II Compact 2 Gr
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Кофемашина Nuova Simonelli Appia II Compact 2 Gr

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для громадського харчування
20-02-18
Переглядів: 440
№ 145905
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Додаткова інформація: російська
Технические характеристики:
Тип кофеварки: автоматическая
Объем бойлера: 7,5 л
Материал корпуса: металл
Габариты: 400х545х530 мм
Мощность: 3,0 кВт
Количество постов: 2
Напряжение: 220 В
Производитель: Nuova Simonelli, Италия
Описание:
Кофеварка N.Simonelli APPIA 2 COMPACT S 2GR обладает всеми необходимыми профессиональными качествами, характерными для оборудования такого типа. Корпус выполнен из нержавеющей стали и технополимеров. Медный бойлер имеет бронзовый теплообменник. Решетка для чашек стальная.
Устройство обладает встроенным манометром, предохранительными клапанами, автоматической системой управления и двумя постами для заваривания кофе. 
Также кофеварка оснащена системой SIS, что компенсирует мягкость вкуса напитка в случае недостаточного трамбирования кофе в фильтре.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору