Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Марміт перших страв.
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Марміт перших страв.

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
23-12-16
Переглядів: 8
№ 146837
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Власник ООО ТоргПарк
Марміт перших страв.
Марміт перших страв для лінії роздачі.
Марміти відносяться до теплового обладнання підприємств громадського харчування. Марміт перших страв призначений для збереження в гарячому стані перших страв до моменту роздачі відвідувачам. Як правило, марміти встановлюються в складі технологічної лінії, але можуть використовуватися і окремо.
Марміт виготовлений з нержавіючої сталі, що дозволяє легко і просто проводити санітарно-гігієнічні заходи. Марміт перших страв широко використовуються на підприємствах громадського харчування, їдальнях, організаціях які обслуговують своїх клієнтів по системі шведський стіл. Існують дві моделі мармітів, які відрізняються між собою лише кількістю конфорок 2 і 3. Ви можете підібрати марміт для себе з урахуванням найбільш раціонального використання площі і меню.
Технічні характеристики:
Кількість конфорок – 2габаритные розміри, мм &ndash1000×700(1000*)×900(1500**)потужність, кВт &ndash 3 кВт/ 220В/380вес, кг – 115производитель &ndash Україна.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Елена
Організація: ООО ТоргПарк
Телефон:
+380 93 962 5595
+380 67 407 4841
+380 66 676 6171
+380 44 353 1091
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору