Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Марміт перших страв.
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Марміт перших страв.

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
13-02-17
Переглядів: 9
№ 146837
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Власник ООО ТоргПарк
Марміт перших страв.
Додаткова інформація: російська
Мармит первых блюд для линии раздачи.
Мармиты относятся к тепловому оборудованию предприятий общественного питания. Мармит первых блюд предназначен для сохранности в горячем состоянии первых блюд до момента раздачи посетителям. Как правило, мармиты устанавливаются в составе технологической линии, но могут использоваться и отдельно.
Мармит изготовлен из нержавеющей стали, что позволяет легко и просто производить санитарно гигиенические мероприятия. Мармиты первых блюд широко используются на предприятиях общественного питания, столовых, организациях которые обслуживают своих клиентов по системе шведский стол. Существуют две модели мармитов, которые отличаются между собой только количеством конфорок 2 и 3. Вы можете подобрать мармит для себя с учетом наиболее рационального использования площади и меню.
Технические характеристики:
Кол-во конфорок – 2габаритные размеры, мм &ndash1000×700(1000*)×900(1500**)мощность, кВт &ndash 3 кВт/ 220В/380вес, кг – 115производитель &ndash Украина.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Елена
Організація: ООО ТоргПарк
Телефон:
+380 93 962 5595
+380 67 407 4841
+380 66 676 6171
+380 44 353 1091
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору