Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
М'ясний тендерайзер електричний (пом'якшувач/розпушувач для м'яса)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

М'ясний тендерайзер електричний (пом'якшувач/розпушувач для м'яса)

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для громадського харчування
14-02-18
Переглядів: 664
№ 147621
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Додаткова інформація: російська
Мясной тендерайзер электрический с корпусом из нержавеющей стали. На 2х вальцах находятся 74 лезвия с 888 режущими остриями (эффективный размягчитель/рыхлитель мяса). Благодаря конструкции гребенок и эффективности лезвий, мясо проходит через лезвия быстро и чисто с максимальной производительностью до 1200 отбивных в час. Время приготовления мяса, пропущенного через тендерайзер значительно сокращается, а готовое мясо выглядит более привлекательно. Комплект лезвий быстро и легко снимается для мытья, чистки или замены. Производитель ― Германия и Нидерланды. Звоните!
- Консультации по организации предприятий общественного питания. 
- Проект расстановки оборудования с учетом особенностей меню, технологических процессов и пожеланий заказчика. 
- Комплексное оснащение кухни ресторана, бара, кафе, пиццерий, столовых и других предприятий пищевой промышленности "под ключ".
• Доставка в любую точку Украины! 
• Гарантия. Монтаж. Сервис.
  Страна производитель: Германия
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору