Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Печі вугільні Josper (Хоспер) Mibrasa HMB -AB, -SB, -mini
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Печі вугільні Josper (Хоспер) Mibrasa HMB -AB, -SB, -mini

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для громадського харчування
15-02-18
Переглядів: 770
№ 147642
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Додаткова інформація: російська
Печи угольные Josper (Хоспер) Mibrasa модификаций HMB -AB, -SB, -mini. Печи угольные и дровяные температура: 250-350°С. Доступный в трех различных размерах. Печь включает в себя один гриль, один набор щипцов, лопату для золы и стальную щетку ― все из нержавеющей стали.
Печи MIBRASA являются закрытым грилем для барбекю. Изготовлены из стали лучшего качества. Наши грили предназначены для удовлетворения даже самых требовательных шеф-поваров.
Технические характеристики позволяют пользователю точно регулировать поток воздуха через решетку, изменяя интенсивность углей. Печи MIBRASA позволяют приготовить все виды продуктов питания сохраняя натуральный вкус.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору