Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Пельменні апарати. Будова лінії виробництва виробів з начинкою
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Пельменні апарати. Будова лінії виробництва виробів з начинкою

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для громадського харчування
20-02-18
Переглядів: 772
№ 147558
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Додаткова інформація: російська
Автомат пельменный предназначен для производства изделий из теста с начинкой методом формовки пельменей из пшеничного теста с мясной, мясоовощной, фруктовой или другими начинками, пирожков из дрожжевого теста с мясной и мясоовощной начинками, из пшенично-картофельного теста без начинки, вареников "ленивых" из пшеничного теста с творожной начинкой. 

Линии для производства пельменей применяются для производства пельменей, а также вареников, равиоли (ravioli, cappelletti). В состав линии входят машина для производства тестовой ленты (лентоформующая машина) и машина для формования пельменей (пельменный автомат).
Данное оборудование работает на сыром фарше и подготовленной тестовой ленте.
Производительность линии становит 200-240 кг/ч, при этом масса изделий может быть от 6 до 14 г. Все детали соприкасающиеся с продуктами выполнены из нержавеющей стали. Звоните!

ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ!!

Расчет стоимости, рекомендации и подбор оборудования для вашего производства. Производственные заводы, комбинаты, цеха и малые производства "под ключ"

Карина ― специалист по промышленному оборудованию
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору