Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Полку теплова DMST-312+DRS-312
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Полку теплова DMST-312+DRS-312

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
16-01-17
Переглядів: 524
№ 146008
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Власник ООО ТоргПарк
Полку теплова DMST-312+DRS-312
Керамічні інфрачервоні випромінювачі&ndash виготовлені з керамічного вогнетривкого матеріалу великої механічної міцності, стійкого до різких змін температури і впливу більшості хімічних реагентів. Керамічна глазур, якою покрита поверхня випромінювачів, додатково захищає їх від вологи і дії шкідливих випарів. Нагрівальним елементом, залитим всередині керамічного корпусу, є реостатная дріт.
Керамічні інфрачервоні випромінювачі відносяться до нагрівачів середньохвильового діапазону випромінювання (так звані темні нагрівачі), тому вони під час роботи не світяться.
Переваги використання інфрачервоних теплових мостів:
Миттєвий підігрівання їжі. Висока ефективність підігріву їжі. Можливість швидкого регулювання необхідної температури підігріву їжі. Тривалий термін служби. Інфрачервоні хвилі впливають на їжу одночасно зсередини і зовні. Вихід на температурний режим нагрівачів всього за 10 хвилин. Можливість безпосереднього приготування деяких страв.
DMST-312+DRQ-312 ПОЛКУ ТЕПЛОВА для СТОЛУ з керамічним інфрачервоним випромінювачем керамічна вогнетривка материалимеет велику механічну міцність, стійкий до різких змін температури, покритий керамічною глазур'ю, за рахунок чого имеетдолгий термін служби матеріал – шліфів.нерж.сталь AISI 304 потужність 1,2 кВт/ 220 Вразм. 1200x300x350h
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Елена
Організація: ООО ТоргПарк
Телефон:
+380 93 962 5595
+380 67 407 4841
+380 66 676 6171
+380 44 353 1091
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору