Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Прес для гамбургерів Fimar Easy Line HF100 (БН)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Прес для гамбургерів Fimar Easy Line HF100 (БН)

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для громадського харчування
03-02-18
Переглядів: 368
№ 160063
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Додаткова інформація: російська
Технические характеристики:
  • Материал корпуса: анодированный алюминий
  • Материал деталей: нержавеющая сталь
  • Диаметр гамбургера, мм: 100
  • Габариты, мм: 320х250х300
  • Вес, кг: 5,2
  • Страна производитель: Германия
Описание:
Пресс для гамбургеров Fimar (Easy Line HF-100). Корпус из алюминия с анодированием; детали, соприкасающиеся с мясом, – из нержавеющей стали, диаметр гамбургера 100мм.
Ручной пресс – формовщик HF-100. Предназначен для ручной формовки гамбургеров и прочих полуфабрикатов диаметром 100 мм. Возможны различные комбинации компонентов – говядина, рыба, панировочные сухари, яйца, специи и т. д. Предназначен для мясных магазинов, ресторанов быстрого питания, универсамов, столовых и фабрик кухонь.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору