Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Салат-бар Cupola
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Салат-бар Cupola

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для громадського харчування
08-02-18
Переглядів: 20
№ 146940
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Додаткова інформація: російська
Технические характеристки: Деревянный корпус, на колесах, ванна из пищевой нержавейки, четыре полки по периметру, Электр.подъемник колпака, Габариты: 1740х1740х1720мм, Рабочая температура (Ʋ…ზ) при окружающей темп-ре ცС, Питание: 230В/50Гц, 0,6КВт, На 4 гастроемкости GN1/1, Фреон: R404a, Статическое охлаждение. Производство Scaiola Италия.
Салат-бар Scaiola Cupola используется для демонстрации и охлаждения готовых блюд. Салат бар устанавливается в залах кафетериев, ресторанов и прочих предприятий общественного питания. Данная модель обеспечивает отличную обзорность каждого выложенного блюда и позволяет охлаждать демонстрируемую продукцию до оптимальной температуры.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору